АИС в социальных медиа:

Акции

Список акций
 

При покупці в АІС вживаного автомобіля з Кореї клієнти отримують у подарунок* страхування від поломок!

Торгівельна мережа АІС у м. Київ та страхова компанія ВУСО запускають унікальну спільну акцію для покупців автомобілів з пробігом. При покупці автомобіля, імпортованого з Кореї, клієнти отримують в подарунок * страховий поліс від поломок СК ВУСО.

Тільки клієнти АІС можуть бути впевнені в авто з пробігом, що купують не менше ніж в новому, а в разі раптової несправності автомобіля, страхова компанія компенсує вартість запасних частин та ремонтних робіт. Термін дії страхового поліса від поломок становить 3 місяці або 15 000 км. пробігу (що настане раніше) від моменту укладення договору купівлі-продажу. Страховим полісом передбачено гарантоване відшкодування витрат, в разі виявлення несправностей основних вузлів - двигуна або коробки передач. Відшкодувати витрати на ремонт купленого авто можна звернувшись до авторизованого сервісного центру, що вказаний у страховому полісі. Страхове покриття 85 000 грн., Франшиза - 0%!

У торгових центрах АІС в м. Київ представлений один з найбільших складів автомобілів з пробігом з Кореї - понад 100 од. таких популярних моделей, як Hyundai Tucson/IX35, Hyundai Elantra, Hyundai Santa Fe, KIA Picanto, KIA Rio, KIA Sportage.

Пропоновані корейські авто з пробігом у відмінному або хорошому стані, не були в серйозних ДТП, не є "потопельниками", в них не порушена геометрія кузова. Відзначимо, що АІС закуповує автомобілі безпосередньо тільки у офіційних постачальників (корейські представники заводів-виробників).

Ще одна перевага придбання автомобіля з пробігом в АІС - можливість покупки в кредит, лізинг або трейд-ін (обмін б/в авто клієнта на інший б/в авто).** Покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ.

Автомобілі розмитнені та доступні для огляду і тест-драйву у торгових центрах АІС в м. Київ.

Дізнатися докладніше про пропоновані корейські автомобілі та умови придбання можна по телефону 0800-50-79-50 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України) або на сайті AIS Autotrade.

Нагадаємо, що в компанії AIS AutoTrade також доступна послуга купівлі б/в авто з Кореї або США під індивідуальне замовлення клієнта. Детальніше ознайомитися з умовами надання послуги та зробити замовлення на підбір автомобіля можна на сайті https://import.autotrade.com.ua.

* Під подарунком розуміється покупка страхового полісу від поломок в СК ВУСО за 1 грн. (Ліцензія Держкомфінпослуг №2062 від 10.07.2014р.). Детальні умови страхового полісу уточнюйте у Страхувальника - СК ВУСО https://vuso.ua/. Термін дії пропозиції з 03.03.2020р. до 31.12.2020р. Акційна пропозиція діє в торгових центрах АІС і AIS AutoTrade в місті Київ.
** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ та Держкомфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.

 
 
Список акций
 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка