АИС в социальных медиа:

Акции

Список акций
 

Новорічний розпродаж мінітракторів КрАСЗ за зниженими цінами від 50 000 грн.!

Торгівельно-сервісна мережа АІС продовжує сезон новорічних розпродажів. Тільки до 31 січня 2020 р. АІС пропонує мото- та мінітрактори КрАСЗ за одними з найдоступніших серед однокласників цінами.

Мототрактор КрАСЗ Т-160 з ґрунтообробної фрезою пропонується всього за 50 000 грн.*

Мінітрактор КрАСЗ 244 пропонується всього за 130 000 грн.*

Мототрактор КрАСЗ Т-160 оптимальний для обробки невеликих земельних ділянок, збору врожаю, вивіз сміття і транспортування вантажів. КрАСЗ Т160 оснащений дизельним двигуном макс. потужністю до 18 к.с. з водяним охолодженням і ремінним приводом з коробкою передач, має блокування заднього диференціала і широку гуму, гідравліку з плаваючим режимом, акумулятор великої ємності 80 Ah, що працює з додатковим генератором. КрАСЗ Т160 має одну з кращих комплектацій і набір опцій серед конкурентів.

Мінітрактор КрАСЗ 244 – надійний, витривалий та багатофункціональний повнопривідний мінітрактор. Він агрегується дизельним двигуном з водяним охолодженням КМ-385 потужністю 24 к.с., що добре зарекомендував себе в Україні. Трактор має блокування заднього диференціала, гідропідсилювач керма, дві пари гідровиходів, сучасну оптику. На відміну від більшості однокласників КрАСЗ 244 має передні і задні противаги, ширшу гуму і одну з кращих комплектацій в своєму сегменті, що забезпечує його більш комфортну і безпечну експлуатацію.

Трактори КрАСЗ дозволяють використовувати практично весь перелік причіпного та навісного устаткування серед якого: трьохкорпусний плуг, ґрунтофреза, дискова борона, сінокосарка сегментна, різак роторний, косарка-ботворізи, тракторні граблі, причіп, картоплесаджалка дворядна і однорядна, культиватор, навісний обприскувач, тріск-дробарка , фронтальний навантажувач, снігоротор, щітка комунальна та інше.

Акційна пропозиція діє в дилерській мережі АІС по всій Україні 03.12.2019г. по 31.01.2020 р.

Серед переваг придбання тракторів КрАСЗ в мережі АІС можна відзначити:

- Національна мережа АІС представлена у всіх регіонах України.
- Придбати техніку можна в кредит або лізинг.**
- Безкоштовна доставка трактора Клієнту в господарство.
- Гарантійне та сервісне обслуговування.

Детальніше про сільгосптехніку КрАСЗ і умови придбання в мережі АІС можна дізнатися за телефоном 0800500205 або на сайті https://krasz.ais.ua.

* Вказана ціна за мототрактор станом на 03.12.2019 р Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.

 
 
Список акций
 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка