FAW Tiger V БОРТ-ТЕНТ

ОСОБЛИВОСТІ

ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ, РЕМОНТОПРИДАТНІСТЬ ТА ДОСТУПНІСТЬ ЗАПЧАСТИН

ДВИГУН CUMMINS, ТРАНСМІСІЯ – ZF, ПАЛИВНА СИСТЕМА BOSCH

РОБОЧИЙ РЕСУРС БІЛЬШЕ 1 000 000 КМ

МІНІМАЛЬНІ ВИТРАТИ НА ПРИДБАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЮ

ШВИДКО ОКУПАЄТЬСЯ ТА ДОБРЕ ЗАРОБЛЯЄ

НАДІЙНІСТЬ

Компанія FAW має 70-річний досвід розробки та виробництва вантажних автомобілів, є №1 в світі за кількістю вироблених вантажівок на рік.

Надійність агрегатів та систем FAW TIGER V підтверджується випробуваннями заводу з сумарним пробігом більше 3 000 000 км. у всіх кліматичних зонах, а також прогресивними технологіями та комплектуючими від провідних світових виробників: двигун - CUMMINS; коробка передач - ZF; паливна система - BOSCH.

Робочі агрегати CUMMINS, ZF, BOSCH завоювали довіру та підтвердили свою надійність у десятків тисяч українських компаній, які протягом десятиліть експлуатують комерційну, вантажну техніку і автобуси всесвітньо відомих європейських та азіатських автоконцернів.

РЕМОНТОПРИДАТНІСТЬ

За рахунок комплектації вантажівок FAW всесвітньо визнаним дизельним двигуном CUMMINS та трансмісією ZF у власників не виникне складнощів, ні з покупкою запчастин, ні з сервісом, так як дані агрегати встановлені на більшість вантажівок, експлуатованих в Україні.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Універсальний FAW TIGER V має високий кліренс та колісну базу, адаптовану під різні види вантажних надбудов: борт, борт з тентом, фургони (промтоварні, ізотермічні, термічні та ін.). Автомобіль може використовуватися практично у всіх сферах бізнесу, де необхідне перевезення продовольчих і непродовольчих товарів. Великий запас міцності та терпимість до перевантажень роблять його відмінною робочою машиною.

БЕЗПЕКА

Активна і пасивна безпека перебуває на рівні провідних європейських та корейських аналогів і включає цілий комплекс рішень:

Модернізована підвіска з новими амортизаторами та рульовим механізмом забезпечують високі показники керованості і маневреності.

Більш короткий гальмівний шлях, ніж у конкурентів за рахунок більш ефективної гальмівної системи з пневмопривідом і системою ABS.

Сучасні стандарти головного освітлення - галогенові передні фари з можливістю регулювання і денні ходові вогні.

Велика площа скління і зручно розташовані 6-ть бічних дзеркал заднього виду дозволяють мінімізувати «мертві зони».

Програмовані зони зминання кабіни, посилена конструкція кабіни і рами, триточкові ремені безпеки забезпечують підвищену безпеку водія та пасажира.

КОМФОРТ

Розмір та ергономіка кабіни, бортовий комп'ютер, круїз-контроль, кондиціонер, аудіосистема і цілий ряд інших опцій забезпечать водієві максимально комфортний та продуктивний режим експлуатації. Передбачено гідравлічний підйомник кабіни, а інноваційна чотирьохточкова система її кріплення забезпечує м'який рух навіть по поганим дорогам.

ВИГОДА

Низька собівартість, мінімальні витрати на експлуатацію в поєднанні з високою продуктивністю дозволяють отримати одні з найнижчих витрат в розрахунку на 1 км. перевезення 1 т. вантажу та максимально швидко окупити інвестиції. Збільшений ресурс та посилена конструкція дозволяє зберегти високу залишкову вартість на вторинному ринку.

ДВИГУН CUMMINS

Дизельний двигун CUMMINS ISF3.8s5141 (Євро-5) обсягом 3,8 л та потужністю 143 к.с. має високу продуктивність, а також виняткову надійність та невисоку вартість обслуговування. Ресурс двигуна досягає 1 000 000 км.

Особливості конструкції двигуна:

Клапанна кришка та піддон картера виконані з композитних матеріалів для зниження ваги.

Штоки, встановлені в блоці, а також розташований з боку маховика ланцюговий привід ГРМ, сприяють зниженню рівня шуму.

Покращена система охолодження дозволяє уникнути перегрівів навіть при високій температурі навколишнього середовища.

Електронний блок управління забезпечує оптимальний баланс між потужністю, економічністю та екологічністю двигуна.

Паливна система HPCR (High Pressure Common Rail) виробництва BOSCH з електронним управлінням та приводом від колінвала.

Турбокомпресор з інтеркулером.

Компактні компонування: вакуумний насос розташований зверху двигуна, водяний насос, масло охолоджувач та корпус масляного насоса об'єднані в один модуль і розташовані збоку від блоку.

НОВА РАМА ТА ПІДВІСКА

За допомогою нової моделі підвіски та рами, автомобіль має меншу власну масу, більшу вантажопідйомність, не призводить до зниження несучої здатності і підвищує довговічність.

Листи ресор виготовляються із застосуванням нових технологій з підвищеними вимогами до якості та сорту металу, що забезпечує більшу міцність і більш тривалого терміну служби.

Рама виготовлена з використанням новітніх технологій з'єднання поперечних секцій рами з основною секцією рами.

Використання нового шасі робить автомобіль більш надійним та довговічним.

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

Гальмування з допомогою допоміжного моторного (гірського) гальма робить гальма більш надійними та більш безпечними, також продовжує термін служби основної гальмівної системи. Передня та задня незалежна двоконтурна пневматична гальмівна система з ABS в комплексі з допоміжним моторним гальмом роблять автомобіль більш надійним і безпечним.

БОРТОВИЙ АВТОМОБІЛЬ

Нова бортова платформа з висотою бортів 400 мм. виконана з катаного сталевого профілю і має катафорезну обробку, що забезпечує високу корозійну стійкість та оригінальний зовнішній вигляд. Борти відкриваються з 3-х сторін, надаючи легкий доступ до вантажу та спрощуючи процес завантаження. В бортовій платформі передбачена підлога з ламінованої фанери з системою кріплення вантажів.

Бортова версія автомобіля додатково може бути укомплектована тентом, що дозволяє збільшити об'єм вантажу, що перевозиться до 23 куб. м. та захистити вантажі, що перевозяться, від поганих погодних умов.

 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка